PRAKTISKĀ NODARBĪBA 

Profesionālās pilnveides punktu iegūšana:

   
Finanšu ekonomikas maģistrs Gints Henkels, būdams finansists – praktiķis, izveidojis nodarbību, kurā uz būvniecības uzņēmumu vidē balstītu piemēru pamata parāda finanšu vadības lomu un nozīmi uzņēmumā, sākot ar projekta tāmes sastādīšanu.
Finanšu vadības teorijas pielietošanas iespējas uzņēmuma praktiskās darbības plānošanā un analīzē, par galveno mērķi izvirzot organizācijas ieņēmumu un izdevumu sabalansēšanu.
   
Praktiskā nodarbība paredzēta uzņēmumu vadītājiem un būsvspeciālistiem, kuri vēlas uzlabot sava uzņēmuma finanšu vadību, veikt efektīvu uzņēmumu finanšu plānošanu, kā arī īstenot veiksmīgu kontroli uzņēmuma darbības uzlabošanai.
   
   
Nodarbības ieguvumi:

  1. Izsmeļoša informācija par uzņēmuma resursu vadību un finanšu pārraudzību
  2. Ierosinājumi efektīvam darbam ar uzņēmuma debitoriem un krājumiem
  3. Praktiski piemēri efektīvai finanšu dokumentu analīzes veikšanai, izskaidrojot iegūto rādītāju būtību un nozīmi
  4. Izsmeļošs izdales materiāls
  5. Garantēta sadarbība pēc semināra, realizējot individuālu konsultāciju, kurā finansisti analizēs tieši Jūsu uzņēmuma finanšu rādītājus un sniegs konkrētus priekšlikumus finanšu plānošanas jautājumos, palīdzēs atrast stiprās un vājās puses Jūsu uzņēmuma finanšu ainā. Šajā konsultācijā var piedalīties neierobežots Jūsu uzņēmuma pārstāvju skaits.

   NODARBĪBAS NORISE:  2020.gada 20.marts.

   NODARBĪBAS CENA : 149 EUR+PVN

   
 Nodarbības cenā ir iekļauta praktiskā nodarbība ierobežotā uzņēmēju grupā, bezmaksas individuālā konsultācija visiem dalībniekiem pēc nodarbības.  

   

Rezervācija: ja vēlaties veikt rezervāciju, lūdzam iesūtīt rekvizītus, dalībnieka vārdu un kontakttālruni uz e-pastu – katrina@fcm.lv , un mēs ar Jums sazināsimies.
Rezervāciju varat veikt arī zvanot uz nr. 67797101.